Bydlete v novém již za 3 měsíce! Jedná se o spolehlivé, cenově dostupné a velmi oblíbené řešení bydlení...

Projekty bungalovů

Postavení bungalovu - Vašeho nového rodinného domu nabízí možnost vybudovat svůj nový domov přesně podle svých představ. Projekt bungalovu připravený podle Vašich požadavků tak zohledňuje nejen přání na vzhled celé budovy a počtu pokojů, ale i zprostředkovává přehledné schéma rozvržení jednotlivých pokojů a místností v domě.

V projektu jsou detailně zaneseny veškeré proporce a rozměry místností včetně přesného umístění stavby v rámci pozemku.

Příprava projektové dokumentace bungalovu

Projekty bungalovů pochopitelně nemohou vzniknout pouze u stolu. Nutností je technický průzkum celého pozemku, k němuž patří průzkumy inženýrských sítí a možnosti jejich napojení, popsání polohy pro stavbu, čili výškopisné a polohopisné zaměření staveniště. Projekt bungalovu tak vychází z již daného pozemku, u kterého je zaručena možnost jeho zastavění. K projektování patří taktéž poradenství ve stavebnictví, ve výběru optimální použité technologie atd.

Bungalovy - aktuální trend bydlení

Přestože při pomyšlení na stavbu nového rodinného domu vyvstane na mysli většinou podoba typického cihlového domu, alternativním řešením jsou právě bungalovy. Jedná se o  jednopodlažní budovy, převážně pravidelného půdorysu s plným zařízením.

Možností takových bungalovů je hned celá řada. Projekt bungalovu může být koncipován do stavby hrázděné či roubené nebo také může být takzvaného sendvičového typu. Toto označení nese budova se skeletovou konstrukcí sestávající z dřevěných rámů (dřevostavba). V tomto případě se také jedná o nejžádanější typ bungalovu.

Kvalitní projekt si žádá kvalitní projektanty

Jelikož je projekt bungalovu stěžejním základem pro stavbu, je zapotřebí pro jeho přípravu volit kvalitní a ověřenou společnost, která má ve svých řadách nebo spolupracuje s renomovanými architekty a zkušenými specialisty. Jedině takto se nebudete muset obávat případných nesrovnalostí, které by se mohly vyskytnout při budování na základě chybného projektu.
 


Fotogalerie
příloha
příloha
příloha
příloha

© 2012 Miroslav Stříška | ReklamniKampane.cz

Děkujeme za Vaši návštěvu! Odkazy: dřevostavby na klíč | zemní vruty krinner |