Bydlete v novém již za 3 měsíce! Jedná se o spolehlivé, cenově dostupné a velmi oblíbené řešení bydlení...

Bungalovy na klíč

Představujeme Vám specialistu na dřevostavby a bungalovy na klíč

Ekologické a ekonomické stavby mají v dnešní době zelenou. Hlavním motem pro kvalitní bungalovy jsou nízké pořizovací náklady při nízkých provozních nákladech.

Záruka 30 let na konstrukci bungalovubungalov MS 04

Kvalitní bungalovy na klíč společnosti MS Haus z řady MS Ekonomy se vyznačují úsporným, ale promyšleným konstrukčním řešením s jednoduchou dispozicí a vybavením, které snižuje pořizovací náklady na úroveň, která patří mezi nejnižší na trhu. Přitom zákonná i nadstandardní dobrovolná certifikace výroby i montáže dle Dokumentu národní kvality ADMD je samozřejmostí, stejně jako záruka na konstrukci 30 let.

Tepelné izolační vlastnosti stěn a stropů byly vylepšeny již v roce 2011, takže tloušťka kvalitní tepelné izolace ve stěnách je 240 mm a ve stropě dokonce 320 mm. Od stejného data se mohou kvalitní bungalovy pyšnit i izolačními trojskly, které jsou standardně montovány do všech domů. V tomto provedení se pohybují celkové provozní náklady při vytápění el. konvertory a běžném využívání (veškerá el.energie) od 220 ,- Kč/m2/rok. Na přání je možno tyto parametry dále vylepšit. V nabídce jsou i speciálně vyprojektované pasivní bungalovy.

Bungalovy výhradně z ekologických materiálů

Při výrobě a montáži kvalitního bungalovu je jedním z nejdůležitějších parametrů používání ekologických materiálů šetrných k životnímu prostředí a pocházejících v co nejširším měřítku z obnovitelných zdrojů.

Nejzásadnější novinkou od roku 2012 je použití sádrovláknitých desek Fermacell greenline pro všechny vnitřní povrchy stěn již ve standardu pro všechny nově projektované domy. Společnost MS Haus je první v segmentu montovaných dřevostaveb, která se k tomuto kroku odhodlala.

Výhody Fermacell greenline v bungalovech

Fermacell greenline dokáže trvale vázat škodliviny ze vzduchu v místnosti a výrazně tak zlepšit kvalitu vzduchu a současně také kvalitu bydlení. Škodlivé látky se uvolňují nejenom ze stavebních materiálů, ale dostávají se do ovzduší také v průběhu užívání prostor, např. z nového nábytku, podlahových krytin, nátěrů nebo čisticích  prostředků.

Kvalitní bungalovy na klíč dle vašich představ

Již dlouhodobým standardem je možnost úpravy dispozičních řešení, volitelnost vybavení i stupně dokončení, osobní přístup a garantovaná pevná cena ještě před uzavřením smlouvy na projektové práce.

Dovozové obložkové vnitřní dveře jsou ve standardu, dodávka na klíč obsahuje i dodávku a montáž hromosvodu. Ubytování montážní skupiny ani doprava nezvyšuje ceníkovou cenu domu.

 


© 2012 Miroslav Stříška | ReklamniKampane.cz

Děkujeme za Vaši návštěvu! Odkazy: dřevostavby na klíč | zemní vruty krinner |